-
Καλάθι αγορών είναι άδειο
-
x
Λείπει για δωρεάν παράδοση
-,--
Δωρεάν παράδοση!
Σύνολο
0 €
Η τιμή περιλαμβάνει εκπτώσεις
-
Adapter DisplayPort - HDMI Adapter 4k/60Hz
ΚΩΔΙΚΟΣ (SKU):
DP2HDMI4K60HZ
218.70
| Τιμή αποστολής | 0 |
| Διαθεσιμότητα: |
Διαθέσιμο! Παράδοση σε 3-7 ημέρες
15
Τεμ.
|
| Βάρος: | 0.025 kg |
| Γραμμικού κώδικα | |
| EAN | 8595611703737 |
Τηλεφωνικές Παραγγελίες: 2103007861
Rozszerz swój pulpit o zewnętrzny monitor HDMI przez port DisplayPort. Ten adapter obsługuje rozdzielczość do 4K/60 Hz i jest odpowiedni do użytku ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w port DP.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Żeńska |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
50 x 19 x 10 mm |
| Waga | 25 g |
| Pozostałe parametry |
Wymiary opakowania: 16,8 x 11 x 5,4 cm |
| Oznaczenia | |
Τύπους:
Adapter
Typ gwarancji:
Gwarancja normalna
Gwarancja:
24 mies.
Zastosowanie:
Wideo
- Οι μάρκες μας